День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні

2016-06-22

Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до тебе спогади - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні на абонементі центральної районної бібліотеки діє виставка-пам`ять «В пам'яті книжковій миттєвості війни», на якій представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів.

22 червня 2016 року для учнів ПТУ №11 проведено інформаційну годину „Як довго ця війна тривала” та презентацію книги «Пам’ять стукає в наші серця». Присутні згадали земляків, хто поліг на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в’язницях і таборах НКВС, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. Слава їм, вічна і світла пам’ять! Наш святий обов’язок – передати молодому поколінню страждання народу і його героїзм в часи страшного лихоліття, бо його обов’язок — оберігати спокій і злагоду в наший суверенній незалежній Україні задля майбутнього народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Великої Перемоги.

/Files/images/SAM_3129.JPG/Files/images/SAM_3127.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi