Соборність України - запорука єдності держави

2018-01-22

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

До цієї значної події у центральній районній бібліотеці проведено інформаційну годину «Соборність України - запорука єдності держави». Ведуча заходу Чабанюк К.Д. розповіла присутнім про історичні події тих років, про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Під час заходу були використані документальний відеофільм «Акт злуки УНР та ЗНУР»та відео-ролики: «Моя країна – Україна», «День Соборності – новини», пісні «Не стидайся, то твоя земля», «Дай нам, Боже».

Також для користувачів організовано викладку літератури «Вона - наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна», на якій представлена література, що висвітлює тернистий шлях України до соборності.

Україна... Її майбутнє в наших руках. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.

/Files/images/SAM_3893.JPG

/Files/images/SAM_3895.JPG

/Files/images/SAM_3900.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 56

Коментарi